שירה בציבור בזום עם נדב לב

חדש!!! שירה בציבור בזום במיוחד לתקופת הקורונה

רוצים לחגוג עם שירה בציבור גם בסגר – מזל שיש זום

רוצים לארח מופע שירה בציבור ולא יכולים? יש אירוע משפחתי והמדינה בסגר?

מתגעגעים למפגשים חברתיים ומשפחתיים לצלילי מוסיקה עברית מכל הזמנים?
מחפשים פעילות אינטראקטיבית שלא חורגת ממגבלות ההתקהלות?

לאור המצב יצרתי במיוחד בשבילכם מופע שירה בציבור חדש, משמח, מקורי ומרענן המתאים למופע ביתי דרך אפליקצית זום! והכל מבלי לצאת מהבית.
שירה בציבור בזום
אתם בטח חושבים לעצמכם, זה לא אותו דבר… זה לא כמו להיות כולם יחד. והאמת, אתם צודקים -הופעת שירה בציבור בזום אינה זהה להופעה חיה של שירה בציבור. אבל… זה ממש ממש קרוב,  זה הכי קרוב שיכול להיות לאור המצב, ואם לפני מספר שנים היו מספרים לי שאעביר מופעים דיגיטליים כנראה שהייתי מסרב להאמין. כמה מדהים שנפלאות הטכנולוגיה מאפשרות לנו לראות ולשמוע אחד את השני ולחלוק רגעים נפלאים כאלו בצורה דיגיטלית.

הרצון לשמוח ולשיר יחדיו גובר על הכל


כמה נפלא לראות שהרצון שלנו בני האדם ובמיוחד הישראלים לשמוח ולחגוג יחד  מסוגל ורוצה להתגבר על מכשולים כה רבים.
המופע הדיגיטלי שלי – שירה בזום – הוא מקפיץ מהנה ומשמח, כיף לראות את המשפחות חוגגות גם דרך המסך, כל משפחה גרעינית בביתה.

נדב לב – שירה בציבור בזום – איכות סאונד ווידאו גבוהה ואיכותית

יצרתי מופע אשר עובר בסאונד איכותי מאוד וכן מציג במסך מפוצל גם אותי עם הגיטרה וגם את מילות השירים בצורה ברורה ובהירה.כל שנותר לכם הוא לשבת (אפשר גם בעמידה, ריקוד או אפילו עמידה על הראש…) מול המסך ולהשתלב עמי בשירה ובו בזמן לראות את בני משפחתכם חוגגים יחד איתכם.

להזמנת ערב שירה בציבור בזום חייגו עכשיו 0546929925 – נדב לב

*  בימים מיוחדים אלו של תחילת היציאה ממשבר הקורונה COVID19 אני מעניקים מבצעים מיוחדים והנחות לאנשים אשר מעוניים לקיים אירועים בלייב כמו בחיים הרגילים שהיו לנן לפני הטירוף הזה. אשמח מאוד להגיע עד לביתיכם לקיים עבורכם מופע שירה בציבור אמיתי כמו שהוא צריך להיות. אני מגיע לרוב האיזורים בארץ. צפון, שרון, מרכז, דרום וירושלים.

שאלות ותשובות

מה זה שירה בציבור בזום?

שירה בציבור בזום היא הופעת שירה בציבור המתקיימת באמצעות אפליקציית זום. המשתתפים בהופעה יכולים להשתתף בצורה אקטיבית כל אחד מביתו הפרטי. מופע זה נוצר ע”י נדב לב כמענה לקיום הופעת שירה בציבור בתקופת משבר הקורונה.

כמה עולה מופע שירה בזום

מחיר מופע שירה בציבור בזום משתנה בין אומן לאומן וכן בהתאם למשך זמן המןפע. מחיר מופע בזום צריך להיות בד”כ זול יותר מהמחיר של המופע החי של אותו האומן. כך שאם המחיר שלי למופע חי הוא בין 1700 ל2500 ש”ח ללא נגנים נוספים אז מחיר מופע הזום שלי נע בין 1200 ל 1800 ש”ח.
פחות או יותר

כמה משתתפים יכולים להשתתף בשירה בציבור בזום?

באפליקציית זום החינמית ישנה אפשרות לקיום שיחה בת 20  משתתפים. עם זאת ניתן לשדרג לגרסת זום בתשלום ןלקיים מופע שירה בציבור ובו 1000!! משתתפים!
כמו כן ניתן לקיים מופעים דיגיטליים בפלטפורמות אחרות כמו פייסבוק לייב או יוטיוב לייב. באפליקציות אלו המשתתפים יוכלו לראות רק את האומן המופיע ולא יוכלו לראות אחד את השני אך יוכלולהגיב בצ’אט ולהתכתב אחד עם השני תוך כדי המופע.

כיצד מתגברים על בעיית העיכוב בסאונד?

אכן ישנה בעייה שכל אחד שומע את השני כמה שברי שניה אחרי וזה מקשה על שירה יחדיו. הפיתרון נעוץ בהשתקה של המיקרופון בזום, כך כולם יוכלו לשמוע את האומן המופיע ולשיר בביתם כאשר הם מדלגים בין צפייה בבני משפחתם ובחבריהם ובאומן המופיע.

ליצירת קשר

  לקוחות מספרים

  הסרטונים שלנו

   שירה בזום מחרוזת קטנה של שמחה
  מחרוזת הרקדה שנות השבעים – נותנים בראש
  שירה בציבור בזום  – סיון יגאל בשן (קאבר)
  נוסטלגיה מזרחית – חפלה של פעם
  מחרוזות של שמחה
  אינטימי לפעמים גם טוב

  צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

  ונחזור אליכם ממש מהר!

   054-6929925