ליצירת קשר

  שירה בציבור בירושלים

  שלום לכם.

  טוב שבאתם! שירה בציבור בירושלים

  ברוכים הבאים לאתר שלי.

  שמי נדב לב ואני מוזיקאי יוצר, זמר, נגן גיטרה, ומפיק מוזיקלי לאירועים.

  מזה כעשר שנים אני עושה ערבי שירה בציבור בירושלים באירועים ושמחות. אני מופיע באירועים פרטיים, עסקיים וציבוריים ונותן מענה ספציפי ואישי לכל סוג של אירוע. בין אם זו חגיגת יום הולדת, בריתה, בר מצווה וכו’, בין עם זה יום כיף לעובדים, אירוע פרישה למנכ”ל, הרמת כוסית של המשרד לכבוד החג, או אם זה אירוע של ועד מקומי, מושב או עירייה לכבוד חג כזה או אחר או ציון יום מסויים בישוב. אני אוהב לעשות שמח לאנשים בכל הזדמנות שיש, השירה מאפשרת לנו לשמוח ביחד ולחגוג את החיים שלנו כאן ביחד.

  אני מופיע גם בגפי, גם כצמד וגם בהרכבים גדולים. הכל לפי סוג האירוע והצורך שלכם. כמובן שככל שהרכב הנגנים גדל כך האירוע מקבל יותר נפח ונהיה יותר שמח.

  אני מגיע עם כל הציוד הדרוש לכם לאירוע. מערכת הגברה, מקרן ומסך. מהרגע שהנכם סוגרים איתי אינכם צריכים לדאוג לציוד הטכני, ההגברה והמרן והמסך ישמשו אתכם גם לברכות שלכם וגם למצגות והתמונות שלכם וכן למוזיקת רקע.

  באירועים גדולים במיוחד אני דואג לספק חיצוני ברמה גבוהה להגברה לקהל רב והקרנה במסך ענק.

  שירה בציבור בירושלים. איזה שירים שרים?

  המצגת שלי כוללת כ350 שירים, שונים ומגוונים. משירי ארץ ישראל הישנה והטובה, דרך שירים ים תיכוניים ועד לשירים יותר מודרניים מהעשורים האחרונים. באירוע ממוצע מושרים כ70 שירים. מה שנותן לי מגוון מאוד גדול בבחירה של השירים הנכונים עבור אירוע השירה בציבור בירושלים שלכם.

  למה בירושלים? האמת שאני עובד בכל הארץ, אך מתוקף היותי ירושלמי במקור בחרתי להקדיש עבורכם הלקוחות הירושלמים דף משלכם באתר שלי.

  אז כל שנותר לכם כעת הוא לחייג אליי למספר הזה 0546929925 ואדאג לכם לכל מה שאתם צריכים

  לימי הולדת עגולים גדולים ישנו מופע אינטראקטיבי חדש ומושקע הכולל בתוכו גם משחקי תיאטרון אימפרוביזצייה בשיתוף הקהל, בסגנון “הכל הולך” על חתן\כלת יום ההולדת ובהשתתפותם. באירוע זה נשלח אליכם שאלון מקדים על החוגג\ת ומשפחתו ואתם ממלאים אותו ושולחים לי לפני האירוע. על אירוע כזה להיסגר מראש מספיק זמן כדי שאוכל להכינו מראש. כמו כן אתם שולחים לי תמונות וסרטונים מחיו של החוגג\ת יום הולדת ואני מרכיב ממנו מצגת עם חידון משעשע, כיפי וקורע מצחוק. סוג כזה של מופע הוא יותר יקר וניתן לקרוא עוד על אירוע מסוג זה בקישור כאן. יום הולדת 50

   

   

   

  ספים והזמנות למספר: 0546929925

  לקוחות מספרים

  הסרטונים שלנו

  הכי שמח פה בעולם
  מחרוזת הרקדה שנות השבעים – נותנים בראש
  ערב בירה ונשירה בירושלים
  נוסטלגיה מזרחית – חפלה של פעם
  מחרוזות של שמחה
  אינטימי לפעמים גם טוב

  שירה בציבור בירושלים  –

  לכל התקופות ולכל הגילאים

  שירה בציבור בירושלים וערבי בירה ונשירה.

  טוב שבאתם! נדב לב שירה בציבור בירשלים, רשימת השירים שלי כוללת 350 שירים. שירים אלו ידועים לכולכם ומתוכם אתם יכולים לבחור את הרצויים לכם, על פי טעמכם האישי או על פי אופי האירוע שלכם.
  אחד ממאפייני התרבות הישראלית היא שירה בציבור. לא ניתן לייחס תרבות זאת למבוגרים בלבד על אף שרבים נוטים לעשות זאת. ניתן לראות בני נוער וחיילים מוציאים גיטרה ומתחילים לנגן ולשיר קלאסיקות שהפכו לצאן ברזל. השירה בציבור הפכה מזמן לנחלת הכלל. שירה בציבור בירושלים מאפיינת את הדור הצעיר ואת הדור המבוגר כאחד. כולם נהנים לשיר. יש משהו בשירי ארץ ישראל ומאחד את כולם.
  ערבי השירה בציבור בירושלים מתאפיינים תמיד בשירי ירושלים (לך ירשלים, שבחי ירושלים, שישו את ירושלים וכ’)

  שירה בציבור איננה קריוקי. אסור להתבלבל. בקריוקי האדם עולה ושר סולו. בשירה בציבור המנחה מקרין אותם על המסך וכולם שרים יחד איתו. כולם פוצחים בשירה אחידה ונהנים לשיר יחדיו, צעיר ומבוגר כאחד.

  שירה בציבור לערב שבועות
  ערב שירי לוחמים 3
  גיטרה שירה בציבור שמח אירועים מסיבות
  שירה בציבור בדרום
  מנחה טוב עושה אירוע שירה בציבור טוב

  יש צורך בכמה אלמנטים חשובים, כדי שערב השירה בציבור יצליח. ישנה חשיבות מרובה למנחה שמנחה את ערב שירה בציבור. ראשית, הוא צריף להיות כריזמטי, כזה שיודע לסחוף את הקהל, הוא גם צריך להכין מגוון רחב מאוד של שירים. בנוסף, צריכה להיות משמעות לסדר השירים, שיידע להלהיב את הקהל.

  ישנה גם חשיבות למערכת ההגברה ולאיכות טכנאי הסאונד. כל העבודה שנעשית על הבמה לא שווה כלום ללא איכות סאונד גבוהה, ולכן אנו יודעים להתאים לכם את מערכת ההגברה שלכם לגודל המקום וכמות הקהל.

  מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 0546929925

  צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

  ונחזור אליכם ממש מהר!

   054-6929925