ליצירת קשר

שירה בציבור בירושלים

ברוכים הבאים לאתר של נדב לב –

שירה בציבור בירושלים וערבי בירה ונשירה.

טוב שבאתם! נדב לב שירה בציבור בירשלים, רשימת השירים שלי כוללת 300 שירים, אשר ידועים לכולכם ומתוכם אתם יכולים לבחור את הרצויים לכם, על פי טעמכם האישי או על פי אופי האירוע שלכם.
אחד ממאפייני התרבות הישראלית היא שירה בציבור. לא ניתן לייחס תרבות זאת למבוגרים בלבד על אף שרבים נוטים לעשות זאת. ניתן לראות בני נוער וחיילים מוציאים גיטרה ומתחילים לנגן ולשיר קלאסיקות שהפכו לצאן ברזל. השירה בציבור הפכה מזמן לנחלת הכלל. שירה בציבור בירושלים מאפיינת את הדור הצעיר ואת הדור המבוגר כאחד. כולם נהנים לשיר. יש משהו בשירי ארץ ישראל ומאחד את כולם.
ערבי השירה בציבור בירושלים מתאפיינים תמיד בשירי ירושלים (לך ירשלים, שבחי ירושלים, שישו את ירושלים וכ')

שירה בציבור איננה קריוקי. אסור להתבלבל. בקריוקי האדם עולה ושר סולו. בשירה בציבור המנחה מקרין אותם על המסך וכולם שרים יחד איתו. כולם פוצחים בשירה אחידה ונהנים לשיר יחדיו, צעיר ומבוגר כאחד.

מנחה טוב עושה אירוע שירה בציבור טוב

יש צורך בכמה אלמנטים חשובים, כדי שערב השירה בציבור יצליח. ישנה חשיבות מרובה למנחה שמנחה את ערב שירה בציבור. ראשית, הוא צריף להיות כריזמטי, כזה שיודע לסחוף את הקהל, הוא גם צריך להכין מגוון רחב מאוד של שירים. בנוסף, צריכה להיות משמעות לסדר השירים, שיידע להלהיב את הקהל.

ישנה גם חשיבות למערכת ההגברה ולאיכות טכנאי הסאונד, כל העבודה שנעשית על הבמה לא שווה כלום ללא איכות סאונד גבוהה, ולכן אנו יודעים להתאים לכם את מערכת ההגברה שלכם לגודל המקום וכמות הקהל.

מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 0546929925

לקוחות מספרים

הסרטונים שלנו

מחרוזות של שמחה

אינטימי לפעמים גם טוב

ערב בירה ונשירה בירושלים

מחרוזת הרקדה שנות השבעים – נותנים בראש
נוסטלגיה מזרחית – חפלה של פעם
הכי שמח פה בעולם

צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

ונחזור אליכם ממש מהר!

054-6929925

mazaltof5@gmail.com

סיכום
שירה בציבור בירושלים לאירועים פרטיים ועסקיים
דירוג השירות
5 based on 9 votes
סוג השירות
שירה בציבור בירושלים לאירועים פרטיים ועסקיים
שם הספק
נדב לב,
דרך הערבה 18,בר גיורא,ירושלים- Telephone No.0546929925
אזור בארץ
כל הארץ
תיאור
נדב לב - שירה בציבור מופיע ברחבי הארץ עם ערב שירה כיפי משמח ומקפיץ. ההופעה יכולה להיות הופעת יחיד עם הגיטרה או בשילוב מתופף או בהרכב "בירה ונשירה" מלא. מתאים לימי הולדת, מסיבות עובדים, ערבי קונספט, אירועי חגים במושבים ומועצות אזוריות ועוד. הופעה עם מקרו ומסך עם מילות השירים מערכת הגברה וכל הציוד הדרוש