פיוטים לחגים ולמועדי ישראל
רפרטואר השירים והפיוטים שלנו נרחב, המופע מתאים את עצמו למועד
צפו בוידאו
מופע גדול ומרשים או קטן ואינטימי
מעורב ירושלמי מגיעים גם בהרכב קטן של צמד שלישיה או רביעייה.
צפו בוידאו
אף אחד לא יושב!!
בהרקדות שלנו כולם על הרגליים!!
צפו בוידאו
כל מה שצריך
מערכת הגברה, נגים וציודם, כל הציוד הדרוש מגיע איתנו וכלול במחיר אין תוספות והפתעות
צפו בוידאו
Previous slide
Next slide

קבלת שבת ומופעי פיוטים

להקת מעורב ירושלמי

ברוכים הבאים לזכרונות הילדות שלכם עם להקת מעורב ירושלמי. כמה טוב שבאתם!  מופע פיוטים המביא לכם את הטעם של שולחן השבת והחגים מבית אמא.

להקת מעורב ירושלמי נוסדה בירושלים ע”י המוסיקאי נדב לב ומונה חמישה נגנים ירושלמים מוכשרים. מה שמאחד אותנו יחד הוא החיבור הרוחני למסורת היהודית ולמצלול הרחב הבוקע מבתי הכנסיות השונים במרחב היהודי, הלהקה מבצעת בסגנונות שונים ע”פ מסורות שונות- ספרדי ירושלמי, מרוקו, תימן, אשכנז, תוניס, עיראק ועוד. היחוד של הלהקה והבשורה שהיא מביאה הוא השילוב בין חדש וישן, מודרני ועתיק, מזרח ומערב, עדות המזרח ועדות אשכנז. אנו מבצעים גם פיוטים עתיקים בעיבודים מודרניים ומחודשים וגם לחנים מקוריים שלנו לטקסטים מהמקורות היהודיים בעיבודים עם טעם של פעם. גם עיבודים מחודשים ללחני קרליבך וגם לחנים מחודשים לתפילות הבוקר.
מוזמנים למופע פיוטים מרגש מבית אבא. אנו מתאימים את רפרטואר הפיוטים לסוג האירוע. יש לנו רפרטואר אחב של פיוטים גם לאירועי מעגל החיים – חתונה, בר מצווה, ברית או בריתה, כמובן שבשבתות חתן אנו משלבים גם שירי שבת ושירי נשמה המתאימים לקבלת שבת. כמו כן רפרטואר נרחב גם למעגל השנה  – סוכות, חנוכה, פורים, פסח, ל”ג בעומר, שבועות וכמובן הדובדבן שבקצפת מופעי הפיוטים – מופע סליחות לימים הנוראים.

קבלת שבת

שבת המלכה מגיעה, השולחן ערוך ומוכן לקראת סעודת השבת, אמא מדליקה נרות שבת ומברכת עליהם ואבא שר ומפייט לכבוד כניסת השבת בליווי כל המשפחה. זהו ללא ספק אחד מזיכרונות הילדות החזקים ביותר של כל ילד יהודי (חילוני, מסורתי או דתי) בבתים יהודיים רבים ברחבי הארץ ובעולם מזה מאות שנים.
העיבוד המוזיקלי שלנו בפיוטי השבת משלב מוטיבים של מוזיקה מודרנית  וכך קבלת שבת שהיא ללא ספק מהחשובות שבמסורות העם היהודי מאפשרת לנו לפנות גם אל הדור הצעיר בדרך נעימה ומחבקת בשפה שלהם. מופע פיוטים מוסיקלי ומרגש לכבוד השבת. ניתן גם לשלב שירים עבריים וקלאסיקות ישראליות וכך ניתן לחבר גם בקהל מעורב עם אנשים מהקהל אשר פחות מחוברים למסורת. ניתן לקבל מידע נוסף על הרפרטואר והסגנון באתר שלי שירה בציבור עם נדב לב

מופע סליחות

מופע הסליחות המיוחד של מעורב ירושלמי משלב בתוכו מגוון קצוות ועולמות מהקשת הדמוגרפית הישראלית הרחבה. במופע שלנו תוכלו לשמוע גם את פיוטי הסליחות הידועים ממסורות עדות המזרח, יחד עם זאת אנו משלבים שירים ופיוטים לימים הנוראים מהבית כנסת האשכנזי וכן שירים ישראליים הנוגעים לסליחות אשר לא תמצאו בספרי הפיוטם ואותם דווקא אתם מכירים מהרדיו. העיבודים נוגים ומרגשים  ומשלבים ישן בחדש. אנו משלבים קטעי קישור סיפורים ומבואות העוסקים במורכבותה של נפש האדם בכל הנוגע לאשמ, האשמה, סליחה ומחילה, הסיפורים מתובלים בהומור ובמון אהבה והמופע לוקח למסע רגשי של שמחה ועצב, אהבה ופחד, אשמה וסליחה.
מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 054-6929925
%שירה בציבור 1
%שירה בציבור 2

הפיוט חוצה את גבולות הזמן

בשבילנו הפיוט הוא זיכרון ילדות.  בבתים רבים כיום בעידן המודרני הוא זר מרוחק ואינו מוכר, ובעיננו חשוב לשמר מסורת זו ולחבר בין ילדי המשפחה ומסורת היהודית עתיקה ומיוחדת זו.

אנו פונים אל הדור הצעיר ומזמינים אותו לעולם הפיוט ולכן הסגנון המוסיקלי שלנו הוא גם צעיר וחלק מהשירים תוססים, והעיבודים בהרבה מקרים הם עיבודי רוק ורגאיי מודרניים עם גיטרה חשמלית, בס, סקסופון ותופים

מופע פיוטים כולל שירים מבית אבא של מסורות ישראל השונות. המופע יכול להתקיים בצורה פרונטלית או בצורת מעגל שירה משותפת.

שירים ופיוטים מכל התקופות

הרפרטואר הפיוטי שלנו הוא רחב וניתן להתאים את המופע לקהל היעד עד כמה שאפשר.  בד”כ אנו מתאימים את הרפרטואר למועד- משתדלים לשיר את הפיוטים במועדם לפי לוח השנה היהודי, שירי קבלת שבת בימי שישי וחמישי, פיוטי מוצש במוצש, ופיוטי חגים במועדם.

כמו כן ניתן לתבל את המופע בסיפורים יפים מחממי לב עם צבע רוחני בטעם של יהדות של פעם. וכן ניתן לשלב מצגת עם מילות השירים ולימוד של פיוט או שניים ושירה משותפת עם הקהל.

%שירה בציבור 1
%שירה בציבור 2

המלצות – מה מספרים עלינו?

“לכבוד שבת חתן של הבן שלי חיפשנו במשפחה מופע שיתאים לאירוע ייחודי זה אליו הזמנו אנשים רבים (יש לנו משפחה גדולה מאוד). כאשר שעמנו על הלהקה של נדב לב – להקת מעורב ירושלמי ישר ידענו שזה המופע שחיפשנו בנרות. נדב והלהקה הופיעו בהצלחה רבה בשבת החתן שהתקיימה בחודש אוגוסט האחרון ואפשרו לנו ליהנות כל המשפחה ביחד מקבלת שבת והופעה של מופע פיוטים ייחודי ברמה מוזיקלית גבוה. נשמח להמליץ על המופע לכל מי שאוהב פיוטים ורוצה מופע באיכות גבוה.”

ורדה ושמעון נגר, ממושב באזור המרכז

המלצות בתי”ס

“לרגל שנת המצוות של הבן שלי בבית הספר חיפשנו מופע שיוכל להתאים לכל השכבה שלו. בעקבות המלצה של חברים בחרנו להזמין את להקת מעורב ירושלמי למופע שכולו פיוטים לקבלת שבת ייחודית. המופע היה הצלחה גדולה והוא גרם לכל ילדי המצוות להתחבר יותר אחד לשני וליהנות מאווירה קסומה ומרגשת. נשמח להפוך את ההופעה לחלק משגרת התרבות בבית הספר האזורי בו הילדים שלנו לומדים.”

לבנה יעקב, אימא ל-4 ממושב במרכז הארץ

המלצות עסקי

“בחודש מאי האחרון חיפשנו פעילות מגבשת לכל עובדי החברה שלנו שתתאים גם לבני המשפחה שלהם. בחרנו לעשות טיול ברחובות העיר העתיקה בירושלים ולסיום קינחנו בהופעת פיוטים איכותית ומלאת הפתעות של להקת מעורב ירושלמי ונדב לב. הלהקה הפיחה רוח ונשמה בסוף יום הגיבוש שעשינו לעובדים ולבני המשפחה שלהם והוא היה הצלחה גדולה. נשמח להמליץ על נדב והלהקה..”

ניר יחזקאלי , סמנכ”ל משאבי אנוש בחברת הייטק

מופע פיוטים – המלצות מאירועים פרטיים

“תודה רבה על קבלת שבת מרגשת ויפה. אנחנו ממליצים בחום על נדב לב ולהקת מעורב ירושלמי, רצינו תוספת משמעותית ומשמחת עבור שבת החתן של בנינו ולא יכולנו לבקש יותר מהמופע מהמדהים שקיבלנו, מומלץ בחום. תודה.” חיים ויונית הדר

“לפני כחודש רצינו לערוך קבלת שבת ייחודית בעלת אווירה נוסטלגית בקיבוץ בו אנחנו גרים. בחרנו להזמין את להקת מעורב ירושלמי ואת נדב לב למופע פיוטים מרגש ומהנה מאוד. המופע היה בעל אווירה רוחנית עשירה ומעצימה מאוד לכולם. בעתיד נזמין את נדב והלהקה עוד פעם.”

תהילה תום, רכזת תרבות בקיבוץ במרכז הארץ

הסרטונים שלנו

נגן וידאו אודות להקה לקבלת פנים

פיוטים לקבלת שבת

נגן וידאו אודות ופע פיוטים קבלת שבת

פיוטים עתיקים בעיבודים מחודשים

אנעים זמירות בעיבוד מחודש

נגן וידאו

קבלת שבת מקסימה

דרור יקרא

נגן וידאו אודות מופע פיוטי סליחות

מופע חוצה תרבויות ישראל

חביבי יא חביבי

הסרטונים שלנו

הסרטונים שלנו

צלצלו עכשיו או שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם ממש מהר!

    %שירה בציבור 5
    WordPress Video Lightbox
    Call Now Button