ליצירת קשר

שירה בציבור בדרום

ברוכים הבאים לאתר של נדב לב – שירה בציבור וערבי בירה ונשירה. 

טוב שבאתם!
נדב לב הינו הבעלים של להקת צלילים, הוא מעוניין להזמין אתכם לבלות אתו ועם הלהקה בערב שירה בציבור לכל מטרה שתחפצו בה, בין אם מדובר ביום הולדת, יום נישואים, אירוע עסקי של חברה וכד'. נדב עוסק מזה שנים רבות בהפעלת שירה בציבור ברחבי הארץ ומעניק חוויה יוצאת מגדר הרגיל לציבור שומעיו.

אחד הדברים שיכולים מאוד לשמח אותנו ביום יום ובטח בימים לחוצים הינו – שירה בציבור בדרום.

כיום ישנה הרבה מודעות לתחום של שירה בציבור. בין אם מדובר בערים הגדולות, בכפרים, בקיבוצים או במושבים. מקובל להיפגש פעם בכמה זמן, כאשר את המפגש מעביר מנחה/להקה וכולם שרים, נהנים ומשתחררים מכל הלחצים שהעיבו עליהם.

מפגשים אלה בעצם יוצרים שמחה משותפת. האדם שמגיע למפגשים מחויב למפגש. נוצר איחוד בין חברי הקבוצה ונוצרות חברויות, כמעין משפחה קטנה ומגובשת, שנוטלת דרור ומעוף למיון ושחרור מלחצים ומדאגות. לערב שירה בציבור בדרום לאירוע שלכם, צרו עימנו קשר 0546929925

הסטיגמה שמקובלת היא ששירה בציבור מיועדת לדור המבוגר, אך למעשה אנו נתקלים יותר ויותר בדור הצעיר, אשר מקפיד להגיע לערבי שירה בציבור ולמעשה אפשר להבחין בארבעה דורות, אשר מופיעים בערבי שירה בציבור. מראה זה מלבב במיוחד, זה מרומם את הנפש לראות ששירה בציבור אין לה גיל והיא לא מיועדת רק לקשישים, אלא היא פונה לקהל הרחב, מקטן ועד גדול.

מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 054-6929925

לקוחות מספרים

הסרטונים שלנו

הכי שמח פה בעולם
מחרוזת הרקדה שנות השבעים – נותנים בראש
ערב בירה ונשירה בירושלים
נוסטלגיה מזרחית – חפלה של פעם
מחרוזות של שמחה
אינטימי לפעמים גם טוב

צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

ונחזור אליכם ממש מהר!

054-6929925

mazaltof5@gmail.com

סיכום
שירה בציבור בדרום לאירועים פרטיים ועסקיים
דירוג השירות
5 based on 7 votes
סוג השירות
שירה בציבור בדרום לאירועים פרטיים ועסקיים
שם הספק
נדב לב,
רח הרצל,אשדוד,דרום- Telephone No.0546929925
אזור בארץ
כל הארץ
תיאור
שירה בציבור בדרום עם נדב לב והגיטרה. מגיע עד אליכם עם מקרן מסך, מערכת הגברה חדישה ומשוכללת, שרים יפים וטובים, והכי חשוב - הרבה מצב רוח טוב ומשמח! אפשרות להוסיף נגנים ולהופיע בהרכב שלם, בירה ונשירה.