הרכבים לקבלת פנים

מחפשים הרכבים לקבלת פנים או להקה לחתונה שלכם? הגעתם למקום הנכון!

שמי נדב לב, מוזיקאי, זמר ומפיק מוזיקלי. אני מנגן על מגוון רחב של כלים וכמו כן אומן יוצר עם חומר מקורי. לאורך השנים הקמתי כל מיני הרכבים לקבלת פנים באירועים וחתונות כך שבאפשרותי  להפוך את קבלת הפנים של האירוע שלכם למשהו מיוחד, מעניין ומרגש בכל סגנון אותו תבקשו.

בשנים הרבות בהן אני מופיע ומנגן על במות ואירועים, הפקתי והרכבתי הופעות רבות ויצרתי הרכבים שונים בהתאמה אישית לפי רצון הלקוחות. כמו כן עשיתי קבלות פנים רבות, בסגנונות מאוד מגוונים.

מכיוון שאני גם שר וגם מנגן על מספר רב של כלי נגינה, ביכולתי להרכיב עבורכם משהו מיוחד ומרגש לפי טעמכם האישי.

הרכבים לקבלת פנים בסגנונות מגוונים

  • הרכב מוסיקת עולם מקפיצה – פיוזן של מגוון כלים, פאנטם, עוד, כינור, גיטרה חשמלית וכלי הקשה. צלילים חדשים וישנים מאפריקה, טורקיה ארצות ערב בחגיגה צבעונית ומשמחת.
  • הרכב אתני אינסטרומנטלי עדין אשר כולל כלים אקוסטיים ככינור, חליל, גיטרה, כלי הקשה וכו. הרכב זה מתאים לשלושה נגנים ומעלה, וניתן לשלב בו גם קטעים צועניים, שירים עבריים, שירי נשמה ופיוטים. כמו כאן ב”אנסמבל אלבי”
  • הרכב קבלת פנים אתני מזרחי – הרכב זה במהות שלו הוא קצת יותר חריף. מוסיפים קלידים חשמליים והסאונד משתנה ומקבל יותר נפח, יותר מלאות ויותר נוכחות באירוע. זהו הרכב אותנטי עם המון נשמה. בהרכב זה אפשר גם רק שני נגנים וניתן לשלב בו גם פיוטים.
  • הרכב עברי לקבלות פנים – שירי נשמה ופיוטים, שירים של אמנים נבחרים כמו אהוד בנאי, שוטי הנבואה, מוש בן ארי, אביתר בנאי, שלומי שבת, בועז שרעבי ועוד רבים וטובים. ניתן להזמין הרכב זה עם שירה ואפשר גם רק אינסטרומנטלי. הרכב זה הוא מ-שני נגנים ומעלה. ניתן לצפות בעוד דוגמאות בסגנון הזה באתר שלי לשירה בציבור
  • הרכב צועני לקבלת פנים קסומה – הרכב זה משלב מוסיקה באלקנית , בולגרית, טורקית ויוצר אווירה משמחת ומשגעת אשר תותיר רושם רב על האורחים. מינימום שלושה נגנים עם כלי נגינה כגון בוזוקי, סקסופון, כינור , כלי הקשה ועוד הפתעות.
  • קבלתץ שבת – הרכב מוזיקת נשמה ופיוטים לקבלת שבת מסורתית בשבת חתן או בקבלת שבת קהילתית – ניתן לראות מידע נוסף גם באתר של הרכב הפיוטים שלי מעורב ירושלמי או הרכב לשירי ארץ ישראל קלאסיים מכל התקופות לקבלת שבת בסגנון הקיבוץ ניתן לראות דוגמאות נוספות ומידע נוסף בדף שלי בירה ונשירה
  • הרכב שירי לדינו לקבלות פנים. שירי הלדינו היפים והמוכרים לנו, ניתן לראול פרטים נוספים בדף של ההרכב למוזיקת לדינו שלי “ניחוח יסמין”

כמו כן ניתן להרכיב בהתאמה אישית הרכב קבלות פנים יווני, הרכב מרוקאי, ספניולי לאדינו ועוד!

כפי ששמתם לב המגוון והמבחר עשירים ומלאי סטייל, ססגוניות ואופי.

כמו כן, אנו נדאג לכל הנושאים החשובים אשר יש לוודא בהתאמת הרכב לקבלת פנים.

  • התאמת הרכב הנגנים לסוג הקהל ולטעמכם האישי
  • התאמת מערכת הגברה נכונה עבור ההרכב בהתאם לגודל וסוג המקום ומס המשתתפים בו.בין אם דרך ההגברה שלנו או דרך מפרט טכני מפורט לספק הגברה מטעמכם.
  • נקיים פגישה על מיקום הנגנים בצורה נכונה בהתאם למקום האירוע.
  • נעבור על הסגנון אשר ינוגן באירוע שלכם
  • במידה ויש להמשיך לנגינה בחופה או בתהלוכה לחופה, יש באפשרותנו לסייע.
  • התאמת לבוש הלהקה לפי רצונכם וטעמכם.

כעת מה שנותר לכם לעשות הוא להרים אליי טלפון  ל- 0546929925 ונוכל לשוחח, לתאם ולהרכיב לכם קבלת פנים מהממת, אותנטית ומעוררת השראה.

 

לקוחות מספרים

ליצירת קשר

  הסרטונים שלנו

  הרכב אתני לקבלת פנים

  להקה לקבלת פנים – מגוון סגנונות

  הרכב בלקני קבלת פנים

  הרכב אתני לקבלת פנים

  קבלת פנים נעימות יהודיות

  קבלת פנים נעימות מזרחיות

  קבלת פנים נעימה גיטרה וכינור 

  הרכב צועני – בלקני נותן בראש

  תמונות מאירועים

  צלצלו עכשיו או שלחו לנו הודעה

  ונחזור אליכם ממש מהר!

   054-6929925