ליצירת קשר

שירה בציבור בתל אביב

מחפשים לקיים או להשתתף בערב שירה בציבור בתל אביב?

נדב לב, מוזיקאי ואומן יוצר המנגן על מגוון כלי נגינה, מזמין אתכם לאירוע קסום שכולל ציוד מלא ומקצועי כגון רמקולים, מערכת הגברה, מקרן ומסך, מיקרופונים מקצועיים ועוד. ניתן לשלב גם נגנים נוספים ומנוסים בתחומים של קלידים, סקסופון וכו'.

נדב הוא איש מקצוע מנוסה ואמין בתחום ומבטיח לכם ערב שירה בציבור מקצועי, מרגש ומשמח.

 

רוב הישראלים אוהבים לשיר, ולא לשווא יש לנו תוכניות ריאליטי רבות של שירה אליהן המוני ישראלים מנסים להתקבל. כולם אוהבים לשיר ולכן הטרנד של ערבי שירה בציבור הן בתל אביב והן בכל רחבי הארץ חוזר ובגדול.

ערבי שירה בציבור בתל אביב – הטרנד המתחדש

בעבר, לפני הטלוויזיות, הפלאפונים ומכשירי המדיה השונים השתלטו על האופן בו אנו מתקשרים וצורכים, היה נהוג להפגש ולשיר שירים על הגורן וכו'. היתה זו כמעט הדרך היחידה להחיות את השירה העברית, וכך למעשה הפיצו את הזמר העברי מדור לדור ומילד לילד.

שירה בציבור – מה השתנה?

בעבר שרו רק שירים קלאסיים, שירי מחתרות, שירים לשלום וכדומה, ולכן רק מבוגרים התחברו לנושא של שירה בציבור. המהפך החל כאשר הצעירים גילו שגם הם אוהבים לשיר בצוותא, ולכן כיום אנו שרים גם להיטי רוק, בלדות ומזרחית. הערב בעצם תפור לפי דרישה וניתן להזמין את הפלייליסט מראש (:.

שירה בציבור לילדים? כן הטרנד מתחדש גם לקהל הצעיר

הקהל הצעיר, אשר אימץ להיטי רוק ומוסיקה ים תיכונית, שילב את השירה עם ריקודים ואף ריקודים על השולחנות ובכך הפך את ערבי השירה בציבור בתל אביב לטרנד מתחדש של צעירים עם גוון צעיר יותר וקצבי..

בילוי של שירה בציבור הפך להיות בילוי מהנה ויוקרתי הן למבוגרים והן לצעירים – הצעירים והמבוגרים אשר ממלאים את בתי הקפה והמסעדות שעורכים ערבי שירה בציבור, משתוללים ורוקדים. עוד חידוש הוא שכיום ישנם גם ערבים מאורגנים בבתים, בימי גיבוש, פארקים ואירועים נוספים אשר מבוצעים בהם פעילות שירה בציבור מאורגנת. כמו כן  אנשים רבים המזמינים אירוע פרטי של שירה בציבור בתל אביב ובמרכז הארץ..

ישנו פתגם האומר – "במקום בו נגמרות המלים – מתחילה המוסיקה" (-:

מוגש מטעם – שירה בציבור בתל אביב – נדב לב

מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 054-6929925

לקוחות מספרים

הסרטונים שלנו

הכי שמח פה בעולם
מחרוזת הרקדה שנות השבעים – נותנים בראש
ערב בירה ונשירה בירושלים
נוסטלגיה מזרחית – חפלה של פעם
מחרוזות של שמחה
אינטימי לפעמים גם טוב

צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

ונחזור אליכם ממש מהר!

054-6929925

mazaltof5@gmail.com

סיכום
שירה בציבור בתל אביב והמרכז. לאירועים פרטיים ועסקיים
דירוג השירות
5 based on 5 votes
סוג השירות
שירה בציבור בתל אביב והמרכז. לאירועים פרטיים ועסקיים
שם הספק
נדב לב,
רח הדרור 6,יפו,תל אביב יפו- Telephone No.0546929925
אזור בארץ
כל הארץ
תיאור
אירועי שירה בציבור עם זמר וגיטרה וכן אפשרויות להרחבת ההרכב עד לכדי חמישיית נגנים. נדב לב שירה בציבור עושה שמח באירוע שלכם. מגיע עם כל הציוד הנדרש - מקרן, מסך עם מילות השירים, מערכת הגברה, מיקרופונים לקהל, שירות אדיב וחם, המלצות רבות.