סגנונות רבים ומגוונים
רפרטואר הרכבים נרחב, נתאים לכם הרכב לפי טעמכם ולאופי האירוע. תוכלו גם לבחור שירים
צפו בוידאו
מנגנים בכל הסגנונות
מוסיקה, עברית, חסידית, מזרחית, לועזית, אתנית ,אירית, אפריקאית ועוד
צפו בוידאו
אף אחד לא יושב!!
בהרקדות שלנו כולם על הרגליים!!
צפו בוידאו
כל מה שצריך
מערכת הגברה, נגים וציודם, כל הציוד הדרוש מגיע איתנו וכלול במחיר אין תוספות והפתעות
צפו בוידאו
Previous slide
Next slide

הרכב לקבלת פנים

המלצות - לקוחות מספרים

 המלצה – שלומית והדר גולדין”   

“להקת צלילים – פתחתם לנו את האירוע עם אווירת קדושה וניגונים מהלב ומבית אבא. זה בדיוק מה שחלמנו עליו, ריגשתם אותנו מאוד. אוהבים שלומית והדר גולדין”  

 

 המלצה – יעל ועמי בוכניק

“הגענו אל צלילים דרך המלצה בפורום מתחתנים ויצרנו קשר עם נדב, מנהל הלהקה. נפגשנו, שמענו קטעים, ראינו סרטונים, קיבלנו רשימה של עשרות שירים אפשריים וחיכינו בקוצר רוח לערב החתונה. הלהקה הגיעה והתמקמה במקצועיות, גילינו חבורה של נגנים מוכשרים שנשמעת אפילו יותר טוב במציאות, הלהקה הפכה את קבלת הפנים למיוחדת וקסומה. אם אתם רוצים הרכב לקבלת פנים לאירוע בלתי נשכח  – אנחנו ממליצים בחום!” יעל ועמי בוכניק

המלצה – מירב וירין סיבוני

נדב לב תודה רבה לך על האירוע הכל כך משמח שלנו שבו לקחת חלק, באת עם הרכב לקבלת פנים פשוט מהמם ומקסים, שימחת אותנו מאוד, האורחים מדברים עליכם ואתה יודע מה? בסוף גם אבא שלי אמר שהיה מצויין ואתה יודע שזו המחמאה הכי גדולה שניתן לקבל…. תודה, תשלח אליי לקוחות, נמליץ מחום!. מירב וירין סיבוני.

המלצה – יפית וגל חומסקי

בסופו של תהליך אנחנו מאחלים גם לכם למצוא להקה לחתונה שלכם. להקה שתנעים את זמנם של האורחים גם בתור הרכב לקבלת הפנים וגם תלווה את האירוע בצלילים חמים ומאוחר יותר תמלא את רחבת הריקודים. הביצועים של להקת צלילים היו מרשימים, הרפרטואר כלל שירים שכולם אהבו. אנחנו מרגישים ברי מזל שמצאנו אתכם. הרכב שיכול להחליף בין סגנונות ולבצע כל סגנון על הצד הטוב ביותר, בלי לפגוע באיכות הצליל ובהנאה של המוזמנים. הייתם הבחירה הנכונה והמדויקת עבורנו ועבור אורחינו. תודה גדולה לכם. היה מדהים. יפית וגל חומסקי. 

המלצה – גלית ויוני אשד

“בבחירה שלנו להרכב קבלת פנים חיפשנו מוסיקה אתנית ומוסיקת עולם, זה הסגנון שלנו בבית וזה מה שרצינו שהאורחים שלנו יחוו בכניסה לאירוע. מוסיקה מלאת נשמה. למזלנו לא יכולנו לדייק יותר בבחירה שלנו. ישר כח! נתראה בשמחות ותודה רבה ללהקת צלילים ובמיוחד לנדב לב על ההקשבה והשיתוף והרגישות. אתם מדהימים. גלית ויוני אשד

הסרטונים שלנו

להקה לקבלת פנים – מגוון סגנונות

הרכב אתני לקבלת פנים

הרכב בלקני קורע מצחוק לקבלת פנים

להקה מזרחית לקבלת פנים

הרכב אתני לקבלת פנים צועני יהודי

הרכב מוזיקלי מזרחית לקבלת פנים

הרכב לקבלת פנים מזיקת נשמה יהודית

הרכב מוזיקת נשמה לקבלת פנים

הרכב לקבלת פנים - מוזיקת עולם

לצלו עכשיו או שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם ממש מהר!

    WordPress Video Lightbox
    Call Now Button