ליצירת קשר

  הרכב לקבלת פנים

  המלצות

  “להקת צלילים – פתחתם לנו את האירוע עם אווירת קדושה וניגונים מהלב ומבית אבא. זה בדיוק מה שחלמנו עליו, ריגשתם אותנו מאוד. אוהבים שלומית והדר גולדין” 

  “הגענו אל צלילים דרך המלצה בפורום מתחתנים ויצרנו קשר עם נדב, מנהל הלהקה. נפגשנו, שמענו קטעים, ראינו סרטונים, קיבלנו רשימה של עשרות שירים אפשריים וחיכינו בקוצר רוח לערב החתונה. הלהקה הגיעה והתמקמה במקצועיות, גילינו חבורה של נגנים מוכשרים שנשמעת אפילו יותר טוב במציאות, הלהקה הפכה את קבלת הפנים למיוחדת וקסומה. אם אתם רוצים הרכב לקבלת פנים לאירוע בלתי נשכח  – אנחנו ממליצים בחום!” יעל ועמי בוכניק

  נדב לב תודה רבה לך על האירוע הכל כך משמח שלנו שבו לקחת חלק, באת עם הרכב לקבלת פנים פשוט מהמם ומקסים, שימחת אותנו מאוד, האורחים מדברים עליכם ואתה יודע מה? בסוף גם אבא שלי אמר שהיה מצויין ואתה יודע שזו המחמאה הכי גדולה שניתן לקבל…. תודה, תשלח אליי לקוחות, נמליץ מחום!. מירב וירין סיבוני.

  בסופו של תהליך אנחנו מאחלים גם לכם למצוא להקה לחתונה שלכם. להקה שתנעים את זמנם של האורחים גם בתור הרכב לקבלת הפנים וגם תלווה את האירוע בצלילים חמים ומאוחר יותר תמלא את רחבת הריקודים. הביצועים של להקת צלילים היו מרשימים, הרפרטואר כלל שירים שכולם אהבו. אנחנו מרגישים ברי מזל שמצאנו אתכם. הרכב שיכול להחליף בין סגנונות ולבצע כל סגנון על הצד הטוב ביותר, בלי לפגוע באיכות הצליל ובהנאה של המוזמנים. הייתם הבחירה הנכונה והמדויקת עבורנו ועבור אורחינו. תודה גדולה לכם. היה מדהים. יפית וגל חומסקי.

  “בבחירה שלנו להרכב קבלת פנים חיפשנו מוסיקה אתנית ומוסיקת עולם, זה הסגנון שלנו בבית וזה מה שרצינו שהאורחים שלנו יחוו בכניסה לאירוע. מוסיקה מלאת נשמה. למזלנו לא יכולנו לדייק יותר בבחירה שלנו. ישר כח! נתראה בשמחות ותודה רבה ללהקת צלילים ובמיוחד לנדב לב על ההקשבה והשיתוף והרגישות. אתם מדהימים. גלית ויוני אשד

  הצטרפו אלינו בפייסבוק

  הסרטונים שלנו

  הרכב קבלות פנים מרגשות
  הרכב קבלת פנים יהודית מרגשת

  קבלת פנים נעימות יהודיות

  קבלת פנים גיטרה וכינור
  שחר אבקשך

  קבלת פנים נעימה גיטרה וכינור 

  הרכב בלקני קבלת פנים
  להקה צוענית לחתונה

  הרכב צועני – בלקני נותן בראש

  להקה קבלת פנים בלקנית
  להקה קבלת פנים שמחה

  הרכב בלקני קבלת פנים

  קבלת פנים אתנית
  קבלת פנים סגנון אתני

  הרכב אתני לקבלת פנים

  הרכב לקבלת פנים מזרחית
  הרכב לקבלת פנים מזרחית נעימה

  קבלת פנים נעימות מזרחיות

  תמונות מאירועים

  צלצלו עכשיו או שלחו לנו הודעה

  ונחזור אליכם ממש מהר!

   054-6929925