ליצירת קשר

   מופע קבלת שבת ופיוטים

  להקת מעורב ירושלמי

  המלצות

  למעבר לדף ההרכב  
  “תודה רבה לנדב לב ולהקת מעורב ירושלמי הנהדרת שעשו לנו קבלת שבת כה מקסימה ומרגשת. בתור מושב המכיל בתוכו כל מיני זרמים מהיהדות, חילונים, דתיים, והרבה כאלו על הציר שבין לבין, לא יכולנו לבקש מופע יותר מתאים, הפיוטים הוצעו בעיבודים מודרניים אך עם זאת שמרו על תחושת הקדושה כמו בקלאסיקה, שימחתם וריגשתם אותנו מאוד ואנו מקווים לראותכם בקרוב, עלו והצליחו.”
  רונית גוטליב מוועד הישוב
  “נדב לב ולהקת מעורב ירושלמי, תודה על מופע פיוטי סליחות מהמם שעשיתם לנו לכבוד הימים הנוראים, רצינו משהו משמעותי עבור קבוצת הלימוד שלנו, אך עם זאת שלא יהיה “מיושן” או “כבד” מדי, וידעתם להביא בדיוק את מה שחיפשנו, מופע קליל ונעים ועם זאת מרגש ונוגע המקיף את כל עדות ישראל ונותן לכולם תחושת שייכות ומשמעות להיותו יהודי ובמיוחד בימים אלו.”
  שושנה חיות מקבוצת “מגשימים יהדות” אשדוד
  “תודה רבה על קבלת שבת מרגשת ויפה. אנחנו ממליצים בחום על נדב לב ולהקת מעורב ירושלמי, רצינו תוספת משמעותית ומשמחת עבור שבת החתן של בנינו ולא יכולנו לבקש יותר מהמופע מהמדהים שקיבלנו, מומלץ בחום. תודה.” חיים ויונית הדר

  “פתחו לי שערי צדק…” ואיזה שערים אתם פתחתם לי. תודה רבה למעורב ירושלמי, איזה הרכב נפלא. לעצום עיניים ולהתמסר למוסיקה… העפתם אותי מעלה. תודה גדולה מעומק לבי על חוויה רוחנית מרגשת ועמוקה”. חיה אביטן

  “פיוטים עתיקים בעיבודים מודרניים, פיוטים מודרניים בעיבודים עתיקים וכל מה שביניהם”. ומה שביניהם הוא קסם גדול… המופע הינו חוויה ייחודית המשלבת בין מזרח ומערב עם אנרגיה ירושלמית בולטת. העיבודים שנעשו מאפשרים נגיעה וחיבור לניגונים קדומים ועתיקים, אך גם מותאמים לאוזן המורגלת במוסיקה עכשווית .צפיתי במופע עם בת זוגי והרגשנו בבית. תודה לכם, יקרים. המשיכו כך! דני אמויאל, מתנ”ס נחלאות.

  הצטרפו אלינו לפייסבוק

  הסרטונים שלנו

  מופע פיוטים מכל מסורות ישראל
  פיוטים עתיקים בעיבודים מחודשים

  אנעים זמירות בעיבוד מחודש

  מופע פיטים בעיבודים מרעננים
  קבלת שבת מקסימה

  דרור יקרא

  מופע פיוטים חוצה גבולות זמן
  מופע חוצה תרבויות ישראל

  חביבי יא חביבי

  צלצלו עכשיו או שלחו לנו הודעה

  ונחזור אליכם ממש מהר!

   054-6929925