יום הולדת 50 

עם שירה בציבור והפתעות עם נדב לב

שירה בציבור – יום הולדת 50

 אני שר ומנגן בגיטרה ומנחה ערב שירה בציבור ליום הולדת 50 ובעיקר עושה המון כיף! עם שירים המתאימים לכל המשפחה ולכל הגילאים. אשמח שתצטרפו אליי ותעשו איתי את הכיף הזה ושנשיר ונשמח ביחד.

שירה בציבור ביום הולדת 50 –  אילו שירים במצגת?

לאורך השירים המצגת גדלה וגדלה ומתפתח לסגנונות שונים ומגוונים, כיום היא מכילה כ 300 שירים מעולים מכל הסגנונות, החל משירי א”י הישנה, דרך שירי שנות ה70 וה80 השמחות ועד ללהיטים בני זמננו, אשר מתוכם שרים כ 50-60 בערב יום הולדת ממוצע.  את השירים אני מתאים לאופייה של המשפחה ואופיו של הקהל, מגוון הגילאים, וכמובן טעמם האישי של בעלי השמחה

מה עליכם לארגן? מה אני מביא איתי? כל שעליכם לארגן הוא מרחב מספיק מרווח לכל האורחים ושקע חשמל, אני מביא איתי מערכת הגברה חדישה הכוללת גם מיקרופון לקהל ולדיבור. מקרן ומסך על חצובה.
כמובן שמידה והאירוע מתקיים באור יום, יש לערוך אותו בפנים ולא בחוץ על מנת שנוכל לצפות במצגת השירים המוקרנת. כמו כן יש להקפיד על גישה נוחה ללא מדרגות  לסחיבת הציוד וכן שמירת מקום חנייה\פריקה קרוב ככל הניתן למקום האירוע.

ניתן להוסיף נגנים נוספים להעלות עוד יותר את האנרגיות והאווירה. (תופים, קלידים, סקסופון וכו’).

ומה לכבוד יום הולדת 50?

אז חוץ מהשירים הנפלאים אשר אותם אני מתאים לאופי האירוע ולמשפחה ישנן כמה אפשרויות לבידור ושעשועים עבור חגיגת יום ההולדת. – 

תמונות החיים –  אחד המשחקים האהובים עליי לחגיגת יום הולדת 50, בו אני מקבל מהמשפחה תמונות מכל מיני זמנים ומקומות בחיי החוגג\ת ועל האורחים לומר על כל תמונה היכן ומתי היא צולמה.
שעשועי תיאטרון אימפרוביזציה – משחקי תאטרון מצחיקים וכיפיים בהשתתפות הקהל, בהן אני משלב סיטואציות ובדיחות הקשורות לחיי החוגג\ת, כדי לעשות משחקים אלו על המשפחה לשבת יחדיו טרם האירוע ולמלא שאלון יום הולדת 50 בו תספרו לי קצת סיפורים על המשפחה והתנהגויות של דמויות המפתח, את השאלון יום הולדת 50 אני שולח לכם מבעוד מועד.
חידון אמריקאי בהנחיה מיוחדת – אז אם גם אתם כבר חוויתם את הדבר הזה שנקרא חידוני קהות, אז אתם יודעים כמה העניין יכול להיות משעמם וצולע…. אלא אם מנחים אותו כמו שצריך ובוחרים את השאלות המצחיקות והנכונות. בחגיגות יום הולדת 50 אותן אני מעביר, אני נותן לכם טיפים ונקודות חשובות להכנת חידון כיפי ומשעשע וכן אני לומד את החידון ומנחה אותו עבורכם ובצורה משעשעת ומסקרנת. מי מכם שאינו יודע מה זה קהות, קהות הינו אתר אינטרנט בו ניתן להכין חידונים אמריקאים רבי משתתפים כאשר כל משתתף מתחבר לחידון באמצעות הטלפון שלו וישנו מעקב על מי ענה נכונה והכי מהר.

ניסיון רב שנים – מזה שנים רבות אני מופיע ומפעיל ערבי שירה בציבור בכל רחבי הארץ  – בצפון, בדרום, בתל אביב ובירושלים.  האירועים אותם אני מנחה ומוביל מאופיינים בשמחה רבה בצחוק, ריגושים וכיף.
לאורך השנים רוב האירועים הפרטיים בהם הופעתי היו ימי הולדת לבני משפחה, כאשר בד”כ חוגגים מספר עגול 50, 60, 70, 80. גיליתי גם שבמקרים רבים אנשים רוצים בנוסף לשירה גם לדבר לברך, לערוך חידונים ולצפות בתמונות ולכן התחלתי לפתח את ההנחיה. כך שתהייה משעשעת ושמחה בזמן פעילויות אלו, ושהקהל לא ילך ל”איבוד” בזמן הדיבורים והברכות.

 

מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 054-6929925

לקוחות מספרים – יום הולדת

ליצירת קשר

    צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

    ונחזור אליכם ממש מהר!

      054-6929925