שירה בציבור בצפון

ברוכים הבאים לאתר של נדב לב – שירה בציבור בצפון הארץ וערבי בירה ונשירה – טוב שבאתם.

שמי נדב, ואני מוזוקאי, זמר, יוצר, ומנגן על מגוון כלי נגינה (גיטרה, עוד, כלי הקשה). אני שמח מאוד להעניק לכם תושבי צפון הארץ את ההזדמנות להזמין אותי אליכם לאירוע שלכם כדי שאנעים את זמנכם בנגינה ובשירה.

 איזה שירים שרים בערבי שירה בציבור בצפון

אני מקיים ערב שירה בציבור מיוחד במינו בו אני שר שירים ישראליים מכל התקופות והסגנונות ומתאים את עצמי ואת השירים אליכם.
אני משלב את שירי ארץ ישראל הישנה עם שירים מודרניים יותר וכן את כל מה שביניהם. מנעמי שמר דרך אריק איינשטיין, שלום חנוך, אריאל זילבר , ועד לפאר טסי, נתן גושן וסטטיק ובן אל תבורי. ערב שירה בציבור בצפון מתאים לכל המשפחה ומשמח את כולם. הוא מתאים גם לקבוצות הומוגניות כגון משפחות המקיימות אירועים כימי הולדת, ימי נישואין וכיו”ב בחצר הבית או בתוכו או בגינה וגם לקבוצות בהן האנשים פחות מכירים וזקוקות או רוצות ערב גיבוש. ועדי עובדים וחברות קטנות וגדולות הרוצות להעניק לעובדיהן ערב מהנה ומגבש בצפון הארץ יכולות לפנות אלי ואדאג לפנק בערב שירה בציבור בצפון מרגש ומשמח.

שירה בציבור בצפון – איזה ציוד צריך?

חוץ מזה שאני כל כך אוהב לשיר ולנגן ולעשות לאנשים שמח, אני גם מגיע עם כל הציוד הדרוש כך שלא תצטרכו להוציא הוצאות נוספות של הגברה ומקרן. אני מגיע עם מערכת הגברה מלאה, מקרן ומסך, מחשב עם מצגת המקרינה את מילות השירים על המסך וכמובן עם הגיטרה שלי.
כמו כן ניתן להוסיף נגנים נוספים בתוספת תשלום ולהעשיר את החוויה ואת השמחה, קלידן או סקסופוניסט ישמחו לבב אנוש ומתופף אף פי שלוש!
אם כך, כל שנותר לכם לעשות, באם תחפצו בקיום ערב שירה בציבור בצפון הוא לחייג אלי למספר 0546929925 ואשמח לתת מענה לכל שאלה נוספת.

שיהיה יום נפלא!

שירה בציבור במרכז – נדב לב

מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 054-6929925

לקוחות מספרים

ליצירת קשר

  הסרטונים שלנו

  הכי שמח פה בעולם
  מחרוזת הרקדה שנות השבעים – נותנים בראש
  ערב בירה ונשירה בירושלים
  נוסטלגיה מזרחית – חפלה של פעם
  מחרוזות של שמחה
  אינטימי לפעמים גם טוב

  צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

  ונחזור אליכם ממש מהר!

   054-6929925