ליצירת קשר

שירה בציבור בתל אביב

ברוכים הבאים לאתר של נדב לב – שירה בציבור בתל אביב  ובכל הארץ וערבי בירה ונשירה – טוב שבאתם.

נדב לב, מוזיקאי ואומן יוצר המנגן על מגוון כלי נגינה, מזמין אתכם לאירוע שכולל ציוד מקצועי (רמקול, מערכת הגברה, מקרן ומסך, מיקרופונים ועוד),  הופעה של נגנים מקצוענים בתחומים של קלידים, סקסופון וכו'. נדב הוא איש מקצוע מנוסה ואמין בתחום ומבטיח לכם ערב בלתי נשכח.

רוב הישראלים אוהבים לשיר, לא לשווא יש לנו תוכניות ריאליטי רבות של שירה, המוני ישראלים מנסים להתקבל, כולם אוהבים לשיר והרבה מהם אוהבים שירה בציבור בתל אביב ובמרכז הארץ.

בעבר, כאשר הטלוויזיה לא הייתה בנמצא, שרו על הגורן והחיו כך את השירה העברית. כך למעשה הפיצו את הזמר העברי מדור לדור ומילד לילד.
בעבר שרו רק שירים קלאסיים, שירי מחתרות, שירים לשלום וכדומה, ולכן רק מבוגרים התחברו לנושא של שירה בציבור. המהפך החל כאשר הצעירים גילו שגם הם אוהבים לשיר שירה בציבור, ולכן כיום שרים להיטי רוק, בלדות ומזרח ים תיכוני.

הקהל הצעיר, אשר אימץ להיטי רוק ומוסיקה ים תיכונית, שילב את השירה עם ריקודים ואף ריקודים על השולחנות ובכף הפך את ערבי שירה בציבור בתל אביב לטרנד של צעירים שמח ומפולפל.

בילוי של שירה בציבור הפך להיות בילוי מהנה ויוקרתי הן למבוגרים והן לצעירים – הצעירים והמבוגרים אשר ממלאים את בתי הקפה והמסעדות שעורכים ערבי שירה בציבור משתוללים ורוקדים. כמובן שכיום ישנם גם ערבים מאורגנים בבתים, בימי גיבוש, פארקים ומקומות ואירועים נוספים אשר מבוצעים בהם פעילות שירה בציבור מאורגנת וכמו כן  אנשים רבים המזמינים אירוע פרטי של שירה בציבור בתל אביב ובמרכז.

ישנו פתגם האומר – במקום בו נגמרות המלים – מתחילה המוסיקה. היש דבר נפלא יותר מזה לסיים את היום בשירה בציבור?

שירה בציבור במרכז – נדב לב

מוזמנים להתקשר אלי לפרטים נוספים והזמנות למספר: 054-6929925

לקוחות מספרים

הסרטונים שלנו

שירה בציבור בדרום
שירה בציבור לנוער

נוער בן 16 שרים יוסי בנאי!!

שירה בציבור יום העצמאות

אינטימי לפעמים גם טוב

שירה בציבור בעצמאות
בירה ונשירה בירושלים

ערב בירה ונשירה בירושלים

צלצלו עכשיו או שלחו לנו הודעה

ונחזור אליכם ממש מהר!

054-6929925

mazaltof5@gmail.com