ליצירת קשר

  שירה בציבור בשרון

  שירה בציבור בשרון – למי זה יכול להתאים?

  שירה בציבור היא פעילות שיכולה לגבש מאוד קבוצות שונות. אם אנחנו מחפשים פעילות מגבשת לרגל יום העצמאות לעובדי החברה שלנו או לתושבי הישוב בו אנחנו יושבים אז הבחירה בשירה בציבור היא הבחירה הכי טובה שאנחנו יכולים לעשות. שירה בציבור בשרון יכולה להתאים מאוד לאנשים צעירים כולל ילדים ובני נוער וגם לאנשים בני שלושים או חמישים פלוס ואפילו לאנשים בני שמונים. כאשר אנחנו מארגנים אירוע שירה בציבור אנחנו יכולים לבחור לארגן אותו לצד אוכל ושתייה טובים.

  שירה בציבור בשרון – איך זה ישדרג את יום הכיף לעובדים שלכם?

  שירה בציבור בשרון יכולה לשדרג מאוד את יום הכיף של כל עובדים בכל חברה וגם את יום הכיף של העובדים בחברה שלכם. ארגון יום כיף לעובדים שלכם יכול להיות ארגון מהנה מאוד וייחודי. פעילות כמו שירה בציבור או כל פעילות מוזיקלית מתאימות לרוב רובם של האנשים והן הופכות את האווירה בכל פעילות קבוצתית לאווירה הרבה יותר מהנה והרבה יותר קליל ומחבק. כאשר שרים בציבור אפשר לבחור לשיר מגוון רחב של שירים ממוזיקה של ארץ ישראל הישנה וממוזיקה מזרחית או מוזיקת פופ או מוזיקת רוק עכשווית באנגלית או בעברית.

  שירה בציבור בשרון – לחברות הייטק

  שירה בציבור בשרון מהווה פעילות ייחודית מאוד שיכולה להתאים באופן מושלם לחברות הייטק. חברות הייטק רבות בוחרות לארגן ימי גיבוש וימי כיף לעובדים שלהם כך שצוות העובדים בחברה יהיה קרוב יותר אחד לשני והאווירה במקום העבודה תהיה יותר מעצימה וחברית. הבחירה לארגן ערב בו שרים ביחד כל העובדים את מיטב המוזיקה שיש בארץ ובעולם יכולה להיות בחירה חכמה מאוד שתגבש את כלל העובדים מבלי קשר למעמד שלהם בחברה. האירוע עצמו יכול מאוד מהנה והוא יכול לכלול הרבה מאוד הומור עצמי והרבה מאוד שחרור ושבירת קרח. כאשר כולם שרים ביחד אז האווירה הרבה יותר נעימה ושמחה ואנחנו יכולים ליהנות יותר מהחברה של האנשים שאנחנו פוגשים כל יום במקום העבודה שלנו מדי בוקר ועובדים ביחד איתם.

  לקוחות מספרים

  הסרטונים שלנו

  הכי שמח פה בעולם
  מחרוזת הרקדה שנות השבעים – נותנים בראש
  ערב בירה ונשירה בירושלים
  נוסטלגיה מזרחית – חפלה של פעם
  מחרוזות של שמחה
  אינטימי לפעמים גם טוב

  צלצלו עכשיו ל 054-6929925 או שלחו לנו הודעה

  ונחזור אליכם ממש מהר!

   054-6929925